Widok na Cliffside Malibu, ekskluzywną klinikę odwykową, którą upodobały sobie gwiazdy Los Angeles. Widok na Cliffside Malibu, ekskluzywną klinikę odwykową, którą upodobały sobie gwiazdy Los Angeles. EAST NEWS
Człowiek

Uzależnienia: komu odwyk all inclusive

Cena pojedynczego pokoju w Cliffside Malibu to koszt 73 tys. dol. za 31-dniową terapię.EAST NEWS Cena pojedynczego pokoju w Cliffside Malibu to koszt 73 tys. dol. za 31-dniową terapię.
Kiedyś podstawą terapii odwykowej były anonimowość i ostra dyscyplina. Dziś w świecie gwiazd pokutuje myślenie, że im głośniej i bardziej luksusowo, tym lepiej.

Jeśli lubisz śpiewać, mamy dla Ciebie trenera wokalnego. Jeśli lubisz tańczyć, znajdziemy Ci instruktora tańca. A jeśli czegoś nie mamy – zdobędziemy to!” Takim hasłem reklamuje się ośrodek Passages w Malibu, cieszący się ogromną popularnością wśród gwiazd. Byli tu m.in. Mel Gibson, Natasha Lyonne i David Hasselhoff. Do dyspozycji gości są luksusowe apartamenty z widokiem na ocean, 4 ha zieleni, kucharze ściągnięci z najlepszych hoteli, baseny, spa, siłownia z trenerem personalnym, certyfikowani masażyści, zajęcia jogi czy wieczorki poetyckie i teatralne z aktorami i muzyką na żywo.

Wiedza i Życie 9/2021 (1041) z dnia 25.08.2021; Społeczeństwo; s. 60