Terapia Harmonizacji Czakr w Manor House SPA Terapia Harmonizacji Czakr w Manor House SPA mat. pr.
Zdrowie

Energetyczne terapie dla zdrowia

Energia jest wszędzie, w organizmach żywych, w materii, w wodzie i każdym działaniu, a zdrowy organizm charakteryzuje stan równowagi energetycznej. Dźwięk, muzyka i wibracje to naturalne metody, na które stawia się w Biowitalnym SPA hotelu Manor House. Do wzmacniania efektów zabiegów wykorzystuje się też foto- i koloroterapię.

Światło jest potrzebne do życia i jak dźwięk, muzyka i kolor ma wpływa na dobrostan człowieka. Wibracje sprzyjają osiągnięciu równowagi w ludzkim organizmie, która odpowiada za dobre zdrowie i samopoczucie. Terapie oparte o dźwięk, muzykę, światło, kolor i wibracje zajmują ważne miejsce w najlepszym holistycznym hotelu SPA w Polsce – mazowieckim kompleksie Manor House.

Połączone działanie światło- i koloroterapii jest wykorzystywane w Terapii Harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku. Wiązki światła o konkretnej długości fali i kolorze przechodzą przez kryształy Vogla i są kierowane na czakry wzmacniając i równoważąc ich energetyczne pola. Uczestnicy terapii słuchają muzyki solfeżowej o prozdrowotnych częstotliwościach (432 Hz). Muzyka solfeżowa występuje też podczas Terapii Biowitalnej - energetyzującej sesji w Komnacie Biowitalności na kamiennych matach, która łączy działanie: magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii.

Koncert na gongi tybetańskiemat. pr.Koncert na gongi tybetańskie

W Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA dla wzmocnienia działania terapii stosuje się wibracje kamertonów – na początek kąpiel w dźwiękach kamertonów odpręża ciało, przygotowuje je do zabiegu, a po masażu utrwala jego działanie. Pozytywne działanie muzykoterapii można odczuć w trakcie koncertów na gongi tybetańskie, śpiewające misy, dzwonki shanti i tingsha. „Kąpiel w dźwiękach” wpływa na każdy fragment ciała, które odczuwa wibracje i drgania rezonujących instrumentów. Można oddać się także masażowi dźwiękiem mis tybetańskich, który oczyszcza aurę, odblokowuje przepływ energii, relaksuje, odpręża i wyciszaj ciało i umysł.

Masaż dźwiękiemmat. pr.Masaż dźwiękiem

Terapia Multifalowa bazuje na falach plazmowych i dźwiękoterapii z rezonansem współczulnym. Rewitalizator MWO łącząc działanie wielofalowego oscylatora i plazmoterapii Rife’a kompleksowo wpływa na organizm i stymuluje układ odpornościowy: neutralizuje toksyny, usuwa patogeny, oczyszcza i wzmacnia organizm oraz stymuluje tkanki i organy do właściwej pracy i samoleczenia. Seans na platformie wibracyjnej, która wykorzystuje działanie częstotliwości rezonansowych Schumanna, umożliwia dostrojenie wibracji organizmu do wzrastających w ostatnim czasie wibracji Ziemi. Sprzyja to dobremu zdrowiu i samopoczuciu, harmonizuje ciało i uspakaja umysł, który pracuje szybciej, precyzyjniej i wydajniej. Wibracje są wykorzystywane również podczas Biomechaniczna Stymulacji Mięśni, która poprawia ogólną sprawność fizyczną i rewitalizuje skórę twarzy.

Manor House SPAmat. pr.Manor House SPA

Energetyczne terapie w Manor House SPA wpisują się w holistyczną filozofię tej enklawy dla dorosłych (hotel bez dzieci), przyjaznej weganom i alergikom oraz Polskiego Centrum Biowitalności, które emanuje pozytywnymi energiami natury, skoncentrowanymi w Ogrodzie Medytacji w samym sercu zabytkowego parku.

Więcej na: www.manorhouse.pl

Reklama

Reklama