Pulsar - wyjątkowy portal naukowy. Pulsar - wyjątkowy portal naukowy. pulsar
Struktura

Opowiedz nam, co sądzisz o pulsarze

Spotykamy się już od ponad dwóch lat, ale chcielibyśmy Was poznać jeszcze lepiej. Dziękujemy z góry za każdą odpowiedź i sugestię. Wszystkie posłużą nam jako inspiracja do udoskonalenia naszego portalu.

Zawiłe tytuły i skomplikowane wprowadzenia – czytelnicy ponoć wcale za nimi nie przepadają. Taki przynajmniej jest wynik zakrojonego na całkiem sporą skalę eksperymentu, którego wyniki publikują najnowsze „Science Advances”, czyli całkiem poważne czasopismo naukowe. Wydaje się – komentują autorzy owej publikacji – że osoby działające w branży dziennikarskiej, czytają teksty inaczej niż ich finalni odbiorcy. I to właśnie nas – autorów i redaktorów pulsara – nieco niepokoi.

Już od ponad dwóch lat, czyli od chwili poczęcia naszego portalu, dręczy nas myśl, czy mimo najlepszych chęci przygotowywane przez nas treści są przez Was odbierane podobnie jak przez nas. Zastanawiamy się, czy prezentujemy je w przejrzysty sposób? Czy rozmawiamy o nauce frapująco? Uznaliśmy więc, że najwyższy czas o to zapytać – stąd pomysł ankiety. Będziemy szczerze zobowiązani, jeśli znajdziecie chwilę, by ją wypełnić.

Przy tej okazji chcielibyśmy też lepiej Was poznać, dowiedzieć się, kim jesteście, kiedy nas czytacie, a przede wszystkim: dlaczego. Oczywiście zgodnie ze wszelkimi zasadami poszanowania prywatności (rzecz jest całkowicie anonimowa, a wśród pytań nie ma żadnych, na które trzeba odpowiedzieć obowiązkowo).

Jeśli czytacie to – przedostatnie już – zdanie, jest szansa, że zajrzycie również do naszej ankiety. Z góry serdecznie za to dziękujemy.

Wypełnij ankietę o pulsarze

Ankietę znajdziecie tutaj: https://forms.gle/swActe1y9sgKYPNG7